Program İçeriği

  1. Shamatha Nedir ?

  2. Rahat Oturuşu Bul

  3. Meditasyon Oturuş Şekilleri

  4. Sağlam Zemini Kur

  5. Genel Oturuş Hizası

  6. Nefes için Odak Noktanı Seç

  7. Nefesini İzle

  8. Zihni Nefese Yönlendir

  9. Zihninle Buluş

  10. Gözlerini Açık Tut

  1. Nefes Farkındalık Meditasyonu Uygulaması

  2. Düzenli Meditasyon için İpuçları

  3. Pratik Bilgiler

  1. Meditasyon Hakkında Merak Edilenler

  2. Meditasyonun Faydaları

Kurs Hakkında

 • 15 ders
 • 1 saat video içeriği

Detaylı Program Açıklaması

 • Meditasyon 101 ‘Nefes Farkındalık Meditasyonu Başlangıç Kiti’ Meditasyona başlamak isteyenler için Meditasyon 101 Kiti hazır. Kendi tercih ettiğin zamanlarda ve kendi öğrenme sürecinizde meditasyon pratiğinizi geliştirme fırsatı. Günün herhangi bir saatinde uygulayabileceğin

 • Kimler için uygun ? Meditasyona başlamak isteyenler ancak nerden yola çıkacağını bilemeyenler Parçalardan bütüne mantığı içinde meditasyon pratiğinde sağlam bir temel atmak isteyenler Meditasyon oturuşu, beden hizası, nefese odaklanma tekniklerini, nefes-zihin ilişkisini, düşünceleri gözlemlemeyi layıkıyla öğrenmek isteyenler Düzenli meditasyon yapmanın beden, nefes, zihin, sinir sistemi üzerindeki etkilerini deneyimlemek isteyenler. Meditasyon Başlangıç videoları sayesinde pratiğinizini düzene oturtabilir, nefes farkındalık meditasyonunu rahatlıkla kavrayıp hayatınızın parçası haline getirebilirsiniz.

 • Meditasyona Başlangıç Kitinde neler var ? • Meditasyon pratiğinin temel taşlarını, adımlarını öğreten videolar ve her bir videodaki dersin detaylı açıklaması, • Meditasyonun uygulayıcılar için faydalarını anlatan power point sunumlar, • Parçadan bütüne doğru adım adım ilerleyen öğrenme ve öğretme tekniği, • Düzenli meditasyon pratiği için ipuçları • Meditasyon hakkında sıkça sorulanlar Detaylı bilgi ve kesin kayıt için [email protected] dan ulaşabilirsin.

Her an doğru andır ! Her yerde , herkes için meditasyon. Deneme ye hazır mısın ?

Hakkımda

Yoga, 2007 yılından itibaren hayatımın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Zaman içinde yoga, meditasyon ve pranayama alanında eğitimler almaya ve öğrendiklerimi başkalarıyla paylaşmaya yöneldim. Sırasıyla Zeynep Aksoy ve Chris Chavez ile 200 Saat Temel Yoga Eğitimlerini bitirdim. Cyndi Lee ve Jason Crandell ile 300 saat İleri Seviye Vinyasa Yoga Eğitimlerini Berlin ve Londra’da tamamladım. Vinyasa Akış tarzı yoga dersleri, atölyeler, 200 ve 300 saat hocalık eğitimleri veriyorum. Parçalardan bütüne doğru farkındalık içinde, yoga yolculuğunda hem hoca hem öğrenci olarak mesafe kat ediyorum.